Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroKolczyki złote pr.333 z cyrkoniami ważki
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: YEKX-00-0032-043929
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 429,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| ZAPIĘCIE: | Sztyft |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Cyrkonia |
| PRÓBA: | 333 (8K) |
| DŁUGOŚĆ: | 6 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 7 mm |
| WAGA OK.: | 0,32 g |
| KATEGORIA: | Kolczyki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000439290 |
Kolczyki złote pr.333 z cyrkoniami w kształcie ważek to subtelny i pełen wdzięku dodatek, który doda lekkości każdej stylizacji. Wykonane z ciepłego, żółtego złota o próbie 333, zachwycają precyzją wykonania i delikatnym blaskiem.
Każda ważka została ozdobiona drobnymi cyrkoniami, które mienią się przy każdym ruchu, przyciągając spojrzenia i podkreślając kobiecą elegancję. Ich kompaktowe wymiary — 6 mm długości i 7 mm szerokości — sprawiają, że są idealne zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.
Zapięcie na sztyft zapewnia wygodę oraz pewne utrzymanie kolczyków, a lekka konstrukcja (0,32 g) gwarantuje komfort noszenia przez cały dzień. Ten finezyjny motyw ważki symbolizuje lekkość i przemianę, dzięki czemu kolczyki będą nie tylko biżuterią, ale i wyjątkowym talizmanem.
Dodaj do swojej kolekcji ten subtelny akcent pełen blasku, który podkreśli Twoją indywidualność i wprowadzi nutę delikatnej magii do codziennych stylizacji.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.