Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Hornet HN.G40G0B.BGG Rockaway
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332928446
- Producent: HORNET
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 599,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Męski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| FUNKCJE: | Multidata |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Czarny |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 40 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 12 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 20 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332928446 |
HORNET New York – kolekcja NYC to hołd dla wielowymiarowego charakteru Nowego Jorku. Inspiracją dla projektantów były zarówno tętniące życiem ulice Manhattanu, jak i luksusowe lofty Brooklynu, klimatyczne wybrzeża Oregonu czy wykwintne restauracje. Ta różnorodność urbanistyczna i kolorystyczna sprawia, że każdy zegarek w kolekcji staje się wyjątkowym akcentem, podkreślającym indywidualny styl jego właściciela.
Model z kolekcji NYC to propozycja dla osób ceniących elegancję na co dzień – zarówno Panowie, którzy szukają subtelnego, a zarazem wyrafinowanego dodatku, jak i Panie, które docenią minimalistyczny, precyzyjny design. Zegarek dostępny jest w wersji na stalowej bransolecie 3-ogniwowej, a także na pasku skórzanym, co pozwala dopasować go do własnych preferencji i okazji.
Funkcjonalność idzie w parze z wysoką jakością wykonania. Luminescencja na wskazówkach zapewnia łatwy odczyt godziny w ciemności, natomiast szafirowane szkło i solidna stal szlachetna 316L gwarantują trwałość i odporność na codzienne użytkowanie. Zegarek posiada funkcję day/date, a napędzany jest przez szwajcarski mechanizm RONDA Powertech, co czyni go połączeniem precyzji, elegancji i praktyczności. Wodoodporność do 50M oraz zapięcie motylkowe dopełniają komfort codziennego użytkowania, czyniąc ten model niezastąpionym dodatkiem dla osób ceniących klasykę z miejskim charakterem.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.