Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Hornet HE.B43B0B.BGG Winston
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332927838
- Producent: HORNET
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 849,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Męski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| FUNKCJE: | Multidata |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Czarny |
| KOLOR KOPERTY: | Czarny |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 43 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 13 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332927838 |
Kolekcja Hornet EMPIRE to propozycja dla osób, które pragną nosić na nadgarstku coś więcej niż zegarek - to manifest siły, elegancji i miejskiej energii. Tworząc tę linię, projektanci HORNET New York sięgnęli po inspiracje zakorzenione w samym sercu metropolii. Smukłe linie, odważne formy i precyzyjne detale nawiązują do architektury Empire State Building, jednego z najbardziej rozpoznawalnych symboli Nowego Jorku. Każdy model z tej kolekcji oddaje charakter drapaczy chmur: ambitny, wyrafinowany i niepowtarzalny.
Zastosowanie szwajcarskiego mechanizmu Ronda Powertech gwarantuje nie tylko punktualność, ale również długotrwałą niezawodność, dzięki której zegarek staje się towarzyszem na każdy dzień. Luminescencyjne indeksy i wskazówki sprawiają, że odczyt godziny po zmroku nie stanowi najmniejszego wyzwania, natomiast funkcja day/date dodaje praktycznego charakteru, docenianego przez osoby prowadzące intensywny tryb życia. Całość została oprawiona w stalową kopertę w kolorze głębokiej czerni oraz zabezpieczona szafirowanym szkłem, które doskonale radzi sobie z zarysowaniami i zachowuje klarowność przez długi czas.
Dzięki wodoszczelności 5ATM oraz doborowi najwyższej klasy materiałów, modele z kolekcji EMPIRE stanowią idealną równowagę pomiędzy estetyką a funkcjonalnością. Stalowa bransoleta z zapięciem motylkowym zapewnia komfort i doskonałe dopasowanie, nadając całości szlachetny charakter. To dodatek, który świetnie komponuje się zarówno z elegancką stylizacją, jak i nowoczesnym casualem - zawsze podkreślając indywidualizm właściciela.
Wybierając kolekcję EMPIRE, sięgasz po zegarek, który staje się osobistym symbolem klasy i ambicji. To doskonała propozycja dla osób, które chcą połączyć luksusowy wygląd z niezawodną technologią, jednocześnie wyróżniając się pewnością siebie i wyczuciem stylu. Poznaj EMPIRE i pozwól sobie na dodatek, który harmonijnie łączy prestiż, funkcjonalność i nowoczesną elegancję.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.