Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Hornet HP.S43S0B.BSS Gerald
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332928491
- Producent: HORNET
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 1 190,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Męski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| FUNKCJE: | Chronograf, Multidata |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Czarny |
| KOLOR KOPERTY: | Srebrny |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 43 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 13 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 22 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332928491 |
Kolekcja PERFORMANCE marki HORNET New York to połączenie miejskiego artyzmu i precyzyjnego zegarmistrzostwa, inspirowane nieustannym rytmem Nowego Jorku. Design zegarków łączy styl modern-vintage z akcentami w postaci żółtych wskazówek, nawiązujących do kultowych nowojorskich taksówek, tworząc produkt pełen charakteru i osobowości. Inspiracją dla tej kolekcji były wrażenia, jakie oferuje miasto – od blasku Broadwayu po rytmy kultowego Apollo Theater na Harlemie. Każdy model Performance to propozycja dla osób, które chcą połączyć funkcjonalność z estetyką, wyróżniając się elegancją w codziennym stylu.
Zegarki tej serii wyposażone są w szwajcarski mechanizm RONDA, który zapewnia precyzję i niezawodność przez lata. Koperta o średnicy 43 mm wykonana ze stali szlachetnej 316L gwarantuje trwałość, a zastosowanie pięcioogniwowej bransolety z tym samym materiałem podkreśla elegancki charakter zegarka. Szafirowane szkło skutecznie chroni tarczę przed zarysowaniami, a luminescencyjne wskazówki umożliwiają odczyt godziny nawet po zmroku.
Dzięki klasie wodoszczelności 50M, zegarek sprawdzi się w codziennych warunkach, chroniąc mechanizm przed przypadkowym kontaktem z wodą. Motylkowe zapięcie zapewnia komfort i bezpieczeństwo noszenia, a możliwość regulacji obwodu w zakresie 140–195 mm pozwala idealnie dopasować zegarek do nadgarstka. Kolekcja PERFORMANCE to propozycja dla osób ceniących praktyczną elegancję, które pragną wyróżnić się dodatkiem o charakterze artystycznym i miejskim.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.