Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Lorus RZ601AX9
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 4894138363894
- Producent: Lorus
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- Cena katalogowa: 529,00 zł
- Rabat: -52,90 zł (10 %)
- 476,10 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Męski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| FUNKCJE: | Chronograf, Czas 24h, Data, Solar |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Grafitowy |
| KOLOR KOPERTY: | Srebrny |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 43 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 12 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| WODOODPORNOŚĆ: | 10 ATM /100 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 4894138363894 |
Zegarek Lorus RZ601AX9 to propozycja dla mężczyzny, który oczekuje od swojego czasomierza nie tylko stylu, lecz także funkcjonalności dopasowanej do dynamicznego stylu życia. Grafitowa tarcza w zestawieniu ze srebrną kopertą tworzy elegancki, nowoczesny duet, który świetnie prezentuje się zarówno na co dzień, jak i w bardziej formalnych zestawieniach. Rozbudowany chronograf, datownik oraz wskaźnik czasu 24-godzinnego nadają zegarkowi charakteru i podkreślają jego praktyczne zastosowanie. Subtelnie rozmieszczone detale tarczy sprawiają, że całość jest przejrzysta i wyjątkowo komfortowa w odczycie.
Model RZ601AX9 został wyposażony w mechanizm kwarcowy z technologią Solar, co oznacza, że energię czerpie ze światła — zarówno naturalnego, jak i sztucznego. Dzięki temu zapominasz o konieczności wymiany baterii, zyskując niezawodność, na której możesz polegać każdego dnia. Mineralne szkło skutecznie chroni tarczę przed zarysowaniami, a solidna koperta ze stali szlachetnej o szerokości 43 mm oraz grubości 12 mm nadaje zegarkowi męskiego charakteru, jednocześnie zapewniając wygodne dopasowanie do nadgarstka.
Stalowa bransoleta dodatkowo wzmacnia elegancki wygląd modelu, a jej trwałość i wygoda noszenia czynią go idealnym towarzyszem na różne okazje — od pracy, przez weekendowe spotkania, aż po bardziej aktywne chwile. Wodoszczelność 10 ATM sprawia, że zegarek radzi sobie bez problemu nawet w kontakcie z wodą, co zwiększa jego uniwersalność. Lorus RZ601AX9 to czasomierz dla mężczyzny, który chce podkreślić swoją pewność siebie i wyczucie stylu, a przy tym korzystać z funkcjonalności, które realnie ułatwiają codzienne życie.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.