Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroKolczyki złote pr.585 z masą perłową koniczyny
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: GEKZ-00-0142-057296
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 1 495,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| ZAPIĘCIE: | Sztyft |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Masa perłowa |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| DŁUGOŚĆ: | 7 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 7 mm |
| WAGA OK.: | 1,42 g |
| KATEGORIA: | Kolczyki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000572966 |
Kolczyki złote próby 585 z masą perłową w kształcie koniczyny to subtelny symbol szczęścia zamknięty w eleganckiej formie. Delikatny połysk masy perłowej pięknie współgra z ciepłym odcieniem żółtego złota 14K, tworząc harmonijną i kobiecą kompozycję. Motyw czterolistnej koniczyny dodaje biżuterii wyjątkowego znaczenia – może stać się osobistym talizmanem lub pięknym wyrazem troski podarowanym bliskiej osobie.
Kompaktowy rozmiar 7 x 7 mm sprawia, że kolczyki są dyskretne, a jednocześnie przyciągają spojrzenia subtelnym blaskiem. Zapięcie na sztyft gwarantuje wygodę oraz stabilność noszenia, dzięki czemu doskonale sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i podczas bardziej uroczystych okazji. Waga około 1,42 g zapewnia komfort przez cały dzień, bez uczucia obciążenia.
To biżuteria, która łączy klasykę z delikatnym, romantycznym akcentem. Idealna dla kobiet ceniących ponadczasowe dodatki z nutą symboliki. Wysoka jakość wykonania oraz 2-letnia gwarancja potwierdzają trwałość i staranność detali, czyniąc ten model doskonałym wyborem na prezent lub wyjątkowy element własnej kolekcji.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.