Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroKolczyki złote pr.333 z cyrkoniami koła
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: YEKX-00-0079-057244
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 599,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| ZAPIĘCIE: | Zamek angielski zaciskowy |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Cyrkonia |
| PRÓBA: | 333 (8K) |
| DŁUGOŚĆ: | 19 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 2 mm |
| WAGA OK.: | 0,79 g |
| KATEGORIA: | Kolczyki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000572447 |
Elegancja i subtelny blask łączą się w kolczykach złotych pr.333 z cyrkoniami w kształcie kół, które doskonale podkreślają kobiecą delikatność. Wykonane z żółtego złota próby 333 (8K), zachwycają precyzyjnym wykończeniem i lekkim połyskiem, który subtelnie odbija światło przy każdym ruchu. Ich smukły profil – długość 19 mm i szerokość 2 mm – oraz niewielka waga (0,79 g) sprawiają, że są komfortowe w codziennym noszeniu, a jednocześnie dodają stylizacji eleganckiego charakteru.
Osadzone cyrkonie wprowadzają subtelną grę światła, nadając kolczykom delikatny blask i elegancję. Motyw kół symbolizuje harmonię i ciągłość, co sprawia, że biżuteria staje się nie tylko ozdobą, ale i wyrazem subtelnego gustu. Zamek angielski zaciskowy gwarantuje pewne utrzymanie kolczyków na uchu oraz komfort przez cały dzień.
Te kolczyki to idealny wybór dla kobiet ceniących klasykę w nowoczesnym wydaniu. Doskonale sprawdzą się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i podczas wyjątkowych okazji. Dzięki starannemu wykonaniu i 2-letniej gwarancji stanowią elegancki i trwały dodatek, który podkreśli każdy look.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.