Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroKolczyki złote pr.585 ażurowe
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: OSKZ-00-0095-057476
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 1 095,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| ZAPIĘCIE: | Sztyft |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Bez kamienia |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| DŁUGOŚĆ: | 8 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 8 mm |
| WAGA OK.: | 0,95 g |
| KATEGORIA: | Kolczyki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000574762 |
Złote kolczyki Kolczyki złote pr.585 ażurowe to subtelna propozycja dla kobiet, które cenią delikatną, ale dopracowaną biżuterię na co dzień. Wykonane z żółtego złota próby 585 (14K), zachwycają lekką, ażurową formą, która nadaje im wizualnej finezji i sprawia, że pięknie odbijają światło przy każdym ruchu. Ich minimalistyczny charakter doskonale wpisuje się w nowoczesne podejście do elegancji.
Kompaktowy rozmiar 8 mm x 8 mm sprawia, że kolczyki są dyskretne, ale jednocześnie zauważalne w swojej estetyce. Wygodne zapięcie na sztyft zapewnia komfort noszenia oraz stabilność przez cały dzień, niezależnie od okazji. Niewielka waga około 0,95 g sprawia, że model jest wyjątkowo lekki i praktycznie niewyczuwalny podczas noszenia.
Kolczyki złote pr.585 ażurowe to idealny wybór dla kobiet, które poszukują uniwersalnej biżuterii o delikatnym charakterze. Sprawdzi się zarówno jako codzienny akcent stylizacji, jak i subtelne uzupełnienie bardziej eleganckich zestawień.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.