Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro 28 kwietnia (wtorek)Kolczyki złote pr.585 krople
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: GEKZ-00-0089-056781
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 875,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| ZAPIĘCIE: | Sztyft |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Bez kamienia |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| DŁUGOŚĆ: | 10 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 5 mm |
| WAGA OK.: | 0,89 g |
| KATEGORIA: | Kolczyki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000567818 |
Kolczyki złote pr.585 w kształcie subtelnych kropli to propozycja dla kobiet ceniących delikatną elegancję i ponadczasowy styl. Ich niewielkie rozmiary – 10 mm długości i 5 mm szerokości – sprawiają, że biżuteria jest lekka i komfortowa w noszeniu, a jednocześnie pięknie podkreśla naturalny blask twarzy. To idealny dodatek zarówno do codziennych, jak i bardziej uroczystych stylizacji.
Wykonane z wysokiej jakości złota próby 585, kolczyki emanują ciepłym, żółtym odcieniem, który subtelnie odbija światło, dodając subtelnego uroku każdej kreacji. Zapięcie typu sztyft gwarantuje stabilne i pewne trzymanie w uchu, a minimalistyczny design sprawia, że kolczyki są uniwersalne i pasują do różnych zestawień biżuterii.
To propozycja dla pań, które szukają klasycznych, a zarazem subtelnych ozdób, które mogą stać się nieodłącznym elementem ich garderoby. Kolczyki złote krople to także elegancki pomysł na prezent – pięknie zapakowane będą wyrazem dobrego gustu i troski. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, co zapewnia pewność trwałości i jakości.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.