Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro 28 kwietnia (wtorek)Kolczyki złote pr.585 owalne
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: ALKZ-00-0219-057482
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 2 495,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| ZAPIĘCIE: | Zamek angielski zaciskowy |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Bez kamienia |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| DŁUGOŚĆ: | 36 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 2,5 mm |
| WAGA OK.: | 2,19 g |
| KATEGORIA: | Kolczyki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000574823 |
Złote kolczyki o owalnym kształcie to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Wykonane z żółtego złota próby 585 (14K) urzekają ciepłym odcieniem i elegancką, smukłą formą. Ich minimalistyczny charakter sprawia, że doskonale podkreślają naturalne piękno, stanowiąc subtelny, a zarazem wyrazisty akcent każdej stylizacji.
Długość 36 mm nadaje kolczykom lekkości i sprawia, że delikatnie poruszają się przy każdym ruchu, przyciągając spojrzenia. Smukła szerokość 2,5 mm oraz waga około 2,19 g gwarantują komfort noszenia przez cały dzień. Zapięcie angielskie zaciskowe zapewnia bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, dzięki czemu kolczyki doskonale sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i podczas wyjątkowych okazji.
To idealny wybór dla kobiet, które cenią elegancję w prostej formie. Kolczyki świetnie komponują się z innymi elementami złotej biżuterii, ale równie pięknie prezentują się solo. Starannie wykonane i objęte 2-letnią gwarancją, będą dodatkiem, który przez długi czas zachowa swój stylowy wygląd i ponadczasowy charakter.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.