Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro 28 kwietnia (wtorek)Łańcuszek złoty pr.375 ankier 45cm
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: SELV-45-0098-057563
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 749,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| PRÓBA: | 375 (9K) |
| DŁUGOŚĆ ŁAŃ.: | 45 cm |
| WAGA OK.: | 0,98 g |
| SZEROKOŚĆ OGNIWA OK.: | 0,6 mm |
| KATEGORIA: | Łańcuszki |
| SPLOT: | Ankier |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000575639 |
Złoty łańcuszek o splocie ankier to ponadczasowa klasyka, która zachwyca prostotą i eleganckim wykończeniem. Wykonany z żółtego złota próby 375 (9K), urzeka ciepłym blaskiem i harmonijną formą regularnych ogniw. Subtelna szerokość około 0,6 mm nadaje mu lekkości, dzięki czemu prezentuje się niezwykle delikatnie, a jednocześnie pozostaje wyrafinowanym dodatkiem do każdej stylizacji.
Długość 45 cm sprawia, że łańcuszek idealnie układa się na dekolcie, podkreślając linię szyi i dodając kobiecego wdzięku. Niewielka waga – około 0,98 g – zapewnia wysoki komfort noszenia przez cały dzień, czyniąc go doskonałym wyborem zarówno do codziennych zestawów, jak i bardziej eleganckich okazji. Może być noszony solo jako minimalistyczna ozdoba lub stanowić subtelną bazę dla ulubionej zawieszki.
To uniwersalny element biżuterii, który nigdy nie wychodzi z mody i świetnie sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby. Staranność wykonania oraz 2-letnia gwarancja dają pewność trwałości i satysfakcji z użytkowania przez długi czas.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.