Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
poniedziałek (25 maja) poniedziałek (25 maja)Łańcuszek złoty pr.585 pancerka 55cm
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: CILZ-55-0193-057600
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 1 995,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niego, Dla Niej |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| DŁUGOŚĆ ŁAŃ.: | 55 cm |
| WAGA OK.: | 1,93 g |
| SZEROKOŚĆ OGNIWA OK.: | 1,3 mm |
| KATEGORIA: | Łańcuszki |
| SPLOT: | Pancerka |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000576001 |
Łańcuszek Łańcuszek złoty pr.585 pancerka 55cm to ponadczasowy dodatek, który zachwyca klasycznym stylem i uniwersalnym charakterem. Popularny splot pancerka wyróżnia się elegancką, płaską formą ogniw, które pięknie odbijają światło i nadają biżuterii subtelnego blasku. Dzięki minimalistycznemu wzornictwu model doskonale prezentuje się zarówno noszony samodzielnie, jak i w połączeniu z ulubioną zawieszką.
Wykonany z żółtego złota próby 585 (14K), łańcuszek łączy trwałość z eleganckim wyglądem. Długość 55 cm sprawia, że świetnie układa się na szyi, podkreślając styl zarówno damskich, jak i męskich stylizacji. Delikatna szerokość ogniwa 1,3 mm oraz waga około 1,93 g zapewniają komfort noszenia na co dzień, zachowując jednocześnie wyrafinowany charakter biżuterii.
Łańcuszek złoty pr.585 pancerka 55cm to doskonały wybór dla osób ceniących elegancję w nowoczesnym wydaniu. Uniwersalny design sprawia, że będzie idealnym dodatkiem do codziennych outfitów, a także stylowym akcentem podczas wyjątkowych okazji. To biżuteria, która nigdy nie wychodzi z mody i doskonale podkreśla indywidualny styl.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.