Łańcuszek złoty pr.585 spiga diamentowana 50 cm
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: OSLZ-50-0656-034187
- Producent: Jubimax
- Dostępność: WYPRZEDANY
-
-
Historia ceny
- 3 495,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| DŁUGOŚĆ ŁAŃ.: | 50 cm |
| WAGA OK.: | 6,56 g |
| SZEROKOŚĆ OGNIWA OK.: | 2,8 mm |
| KATEGORIA: | Łańcuszki |
| SPLOT: | Spiga diamentowana |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000341876 |
Subtelny łańcuszek z żółtego złota próby 333 (8K) w splocie Spiga diamentowana to wyjątkowa propozycja dla kobiet, które cenią elegancję w codziennych stylizacjach oraz wyrafinowane dodatki na specjalne okazje. Długość 42 cm sprawia, że łańcuszek pięknie układa się przy dekolcie, podkreślając szyk i delikatny blask złota.
Diamentowana powierzchnia splotu nadaje biżuterii subtelny efekt migotania, który przy każdym ruchu przyciąga uwagę i dodaje stylizacji lekkości. Precyzyjnie wykonane ogniwa tworzą harmonijną kompozycję, łącząc trwałość z elegancją. Biżuteria jest lekka, a jednocześnie wytrzymała, dzięki czemu można ją nosić na co dzień, zachowując jej blask i piękno przez wiele lat.
Łańcuszek Spiga diamentowana 42 cm to również doskonała baza do zawieszek, dzięki czemu można tworzyć indywidualne i wyjątkowe zestawienia. To propozycja, która sprawdzi się zarówno jako subtelny akcent w codziennym looku, jak i elegancki dodatek do wieczorowej stylizacji. Biżuteria ta może stać się także przemyślanym prezentem dla bliskiej osoby, podkreślając jej wyjątkowość i wyrafinowany gust.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.