Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Hornet HP.B43B10.BBB Brooks
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332928668
- Producent: HORNET
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 1 190,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Męski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| FUNKCJE: | Chronograf, Multidata |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta typu mesh stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Czarny |
| KOLOR KOPERTY: | Czarny |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 43 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 13 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 22 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332928668 |
Kolekcja Hornet Performance to propozycja dla osób, które pragną nosić na nadgarstku coś więcej niż czasomierz - to zegarek nasycony charakterem Nowego Jorku i jego twórczą energią. Projektanci czerpali inspirację z teatralnych świateł Broadwayu, z elektryzującej atmosfery Harlemu i z miejskiej dynamiki, którą czuć na każdym kroku. Styl modern-vintage, wzbogacony o żółte wskazówki przywodzące na myśl kultowe nowojorskie taksówki, sprawia, że zegarek stanowi wyjątkowy detal w świecie klasycznej elegancji.
Model wyróżnia się spójną, nowoczesną estetyką - czarna tarcza, czarna koperta oraz bransoleta typu mesh w kolorze głębokiej czerni podkreślają miejski charakter kolekcji. Wskazówki pokryte luminescencją sprawiają, że odczyt godziny po zmroku staje się intuicyjny i komfortowy. Zastosowane szafirowe szkło dodatkowo chroni tarczę przed zarysowaniami, a koperta ze stali 316L gwarantuje odporność na codzienne użytkowanie. Dzięki wodoszczelności 50M zegarek sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas bardziej aktywnych chwil.
Atutem kolekcji Performance jest również możliwość personalizacji - szybki system mocowania Quick Release pozwala w kilka chwil zmienić bransoletę na skórzany pasek o głębokim grawerze, nadając zegarkowi zupełnie inny charakter. To idealny wybór dla osób, które cenią praktyczne rozwiązania i pragną odrobinę sztuki w dodatkach, które noszą na co dzień. Zegarek napędza precyzyjny szwajcarski mechanizm Ronda, a całość objęta jest 24-miesięczną gwarancją. Hornet Performance to połączenie funkcjonalności, stylu i nowojorskiego ducha - propozycja, która wyróżni Cię w każdym miejscu.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.