Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Adriatica A8343.5155Q
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 7640278516709
- Producent: Adriatica
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 985,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Męski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | ETA F06 Swiss Made |
| FUNKCJE: | Data |
| RODZAJ SZKŁA: | Szafirowe |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Granatowy |
| KOLOR KOPERTY: | Srebrny |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 41 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 8 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 22 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| WAGA: | 137 g |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 7640278516709 |
Zegarek Adriatica A8343.5155Q to propozycja dla mężczyzn, którzy cenią elegancję w nowoczesnym wydaniu. Granatowa tarcza w zestawieniu ze srebrną kopertą tworzy wyrafinowany kontrast, podkreślający stylowy charakter czasomierza. Dzięki harmonijnym proporcjom koperty o średnicy 41 mm i grubości 8 mm zegarek doskonale prezentuje się na nadgarstku, dodając klasy każdej codziennej i formalnej stylizacji.
Sercem modelu jest precyzyjny, szwajcarski mechanizm kwarcowy ETA F06, który gwarantuje niezawodne odmierzanie czasu i praktyczną funkcję daty. Szafirowe szkło chroni tarczę przed zarysowaniami, zachowując jej klarowność i elegancki wygląd na długie lata. Solidne wykonanie i dbałość o detale czynią ten zegarek idealnym wyborem dla mężczyzn, którzy wymagają od dodatków funkcjonalności i stylu jednocześnie.
Bransoleta ze stali szlachetnej zapewnia wygodę noszenia i trwałość na co dzień, a wodoszczelność do 5 ATM umożliwia bezpieczne użytkowanie w kontakcie z wodą, np. podczas mycia rąk czy spaceru w deszczu. Adriatica A8343.5155Q łączy w sobie niezawodność szwajcarskiego mechanizmu, klasyczny design i praktyczność, stając się eleganckim dopełnieniem męskiego wizerunku.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.