Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Adriatica A3849.5176Q
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 7640278519809
- Producent: Adriatica
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 920,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda 763 Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Czarny |
| KOLOR KOPERTY: | Srebrny |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 26x20 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 7 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 11 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 3 ATM /30 m |
| WAGA: | 49 g |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 7640278519809 |
Elegancja spotyka funkcjonalność w zegarku damskim Adriatica A3849.5176Q, który został zaprojektowany z myślą o kobietach ceniących subtelny szyk i precyzję. Smukła koperta o wymiarach 26x20 mm wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej otula czarną tarczę, tworząc harmonijną całość, która doskonale wpisuje się zarówno w codzienne stylizacje, jak i wyjątkowe okazje. Mineralne szkło chroni cyferblat przed zarysowaniami, zachowując jego klarowność na długie lata użytkowania.
Mechanizm kwarcowy Ronda 763 Swiss Made gwarantuje niezawodność i dokładność wskazań czasu, a waga zegarka wynosząca jedynie 49 g sprawia, że nosi się go niezwykle komfortowo. Elegancka bransoleta ze stali szlachetnej o szerokości 11 mm idealnie komponuje się z delikatną kopertą, podkreślając subtelność całej konstrukcji i dodając zegarkowi nowoczesnego charakteru.
Zegarek Adriatica A3849.5176Q to także praktyczny wybór – wodoszczelność na poziomie 3 ATM / 30 m pozwala na bezpieczny kontakt z wodą podczas codziennych czynności, a niezawodna konstrukcja sprawia, że będzie towarzyszyć właścicielce przez wiele lat. Dodatkowo zegarek objęty jest 2-letnią gwarancją, co daje pewność trwałości i jakości zakupu. To połączenie klasyki, wygody i szwajcarskiej precyzji, które sprawi, że każda chwila nabierze wyjątkowego znaczenia.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.