Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Hornet HN.G40S1B.NGG Brighton
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332928439
- Producent: HORNET
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 599,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Męski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| FUNKCJE: | Multidata |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Granatowy |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 40 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 12 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 20 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332928439 |
Kolekcja HORNET NYC przenosi charakter wielkiego miasta na Twój nadgarstek. Inspiracją dla projektantów były zarówno postmodernistyczne budynki, eleganckie restauracje, luksusowe lofty, jak i nadmorska Brighton Beach na Brooklynie, czy tętniące energią Wall Street. Ta różnorodność urbanistyczna i kolorystyczna sprawia, że każdy zegarek staje się wyjątkowym akcentem stylu, który podkreśla indywidualność i miejską nonszalancję.
Zegarek został stworzony zarówno dla Panów, którzy preferują odważną elegancję na co dzień, jak i Pań, które cenią precyzyjny, wyrazisty design. Model wyposażony w stalową bransoletę z trzema ogniwami łączy w sobie klasykę i nowoczesność, a motylkowe zapięcie zapewnia komfort noszenia przez cały dzień. Wnętrze koperty o średnicy 40 mm mieści szwajcarski mechanizm Ronda Powertech, gwarantujący niezawodność i precyzję działania.
Praktyczne funkcje zegarka sprawiają, że jest on idealnym towarzyszem w każdej sytuacji. Szafirowane szkło chroni tarczę przed zarysowaniami, a luminescencyjne wskazówki umożliwiają odczyt godziny nawet po zmroku. Funkcja day/date zwiększa funkcjonalność, a wodoodporność do 50 metrów pozwala na spokojne korzystanie z zegarka w codziennych aktywnościach. Regulowany obwód koperty (160–210 mm) oraz złoto-srebrna bransoleta dodają elegancji i uniwersalnego charakteru, czyniąc model idealnym wyborem dla osób, które łączą klasę z miejskim stylem życia.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.