Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro 28 kwietnia (wtorek)Zegarek Adriatica A1090.1111Q
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 7640114507649
- Producent: Adriatica
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 980,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Męski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda 515 Swiss Made |
| FUNKCJE: | Data |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Złoty |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 40 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 9 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 20 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| WAGA: | 114 g |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 7640114507649 |
Zegarek Adriatica A1090.1111Q to wyjątkowy przykład harmonii między elegancją a funkcjonalnością. Idealny dla mężczyzn, którzy cenią sobie klasyczny styl połączony z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, ten model jest nie tylko praktycznym narzędziem, ale i wyrazem dobrego smaku.
Serce zegarka stanowi kwarcowy mechanizm Ronda 515 Swiss Made, gwarantujący niezawodność i dokładność. Funkcja daty dodatkowo zwiększa jego użyteczność, umożliwiając szybki dostęp do informacji o bieżącym dniu.
Złota tarcza zegarka, subtelnie lśniąca pod powłoką szafirową, przyciąga wzrok swoim luksusowym wykończeniem. Wyraźne indeksy i wskazówki sprawiają, że odczytanie godziny jest niezwykle łatwe i komfortowe, niezależnie od warunków oświetleniowych.
Koperta wykonana ze stali szlachetnej, pokryta żółtym złotem, nie tylko dodaje zegarkowi prestiżu, ale także zapewnia trwałość i odporność na codzienne zużycie. Bransoleta stalowa o szerokości 20 mm, łączy w sobie komfort noszenia z nowoczesnym designem, co sprawia, że zegarek doskonale leży na nadgarstku.
Dzięki wodoodporności na poziomie 5 ATM (50 metrów), zegarek Adriatica A1090.1111Q jest odporny na zachlapania, deszcz, a nawet krótkotrwałe zanurzenie w wodzie. Mineralne szkło z powłoką szafirową dodatkowo chroni tarczę przed zarysowaniami, zachowując jej nieskazitelny wygląd przez długi czas.
Ten model jest idealnym wyborem na każdą okazję – od codziennych spotkań biznesowych po eleganckie przyjęcia. Jego klasyczny, a jednocześnie nowoczesny design sprawia, że jest doskonałym dodatkiem do każdego stroju, podkreślając styl i osobowość właściciela.
Zakup zegarka Adriatica A1090.1111Q to inwestycja w jakość, poparta 2-letnią gwarancją producenta. To pewność, że zegarek będzie nie tylko precyzyjnie odmierzał czas, ale również zachowa swój elegancki wygląd przez wiele lat.
Wybierz Adriatica A1090.1111Q i doświadcz, jak doskonałe połączenie stylu, jakości i funkcjonalności może wzbogacić Twoje życie codzienne.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.