Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroKolczyki złote pr.375 z białym złotem
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: CIKV-00-0172-053680
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 1 195,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| ZAPIĘCIE: | Bigiel angielski |
| KRUSZEC: | Złoto żółte, Złoto białe |
| KAMIEŃ: | Bez kamienia |
| PRÓBA: | 375 (9K) |
| DŁUGOŚĆ: | 18 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 7 mm |
| WAGA OK.: | 1,72 g |
| KATEGORIA: | Kolczyki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000536807 |
Odkryj harmonię złota żółtego i białego w tych wyjątkowych kolczykach złotych pr.375, które emanują elegancją i finezją.
Te efektowne kolczyki są stworzone z myślą o kobietach, które cenią sobie subtelność i wyrafinowany styl. Ich delikatny design w kształcie prostokąta złożonego z dwóch złotych odcieni - żółtego i białego, tworzy efektowną i niezwykle elegancką kompozycję.
Zapięcie typu bigiel angielski zapewnia bezpieczne i wygodne noszenie, a jednocześnie dodaje nuty klasycznej elegancji. Optymalne wymiary - długość 18 mm i szerokość 7 mm - nadają tym kolczykom odpowiednią dawkę subtelności i wyjątkowego uroku.
Bez kamienia, te kolczyki skupiają uwagę na samym złocie, podkreślając jego wyjątkowy blask i elegancję. Idealnie pasują do każdej stylizacji, dodając jej niepowtarzalnego charakteru i klasy.
Wybierz te wyjątkowe kolczyki jako prezent dla siebie lub dla kogoś bliskiego i dodaj odrobinę luksusu do swojej kolekcji biżuterii. Oczaruj swój wygląd i poczuj się wyjątkowo za każdym razem, gdy założysz te efektowne kolczyki.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.