Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZawieszka złota pr.375 z cyrkoniami koniczyna
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: CIZV-00-0065-024840
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 475,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Cyrkonia |
| PRÓBA: | 375 (9K) |
| DŁUGOŚĆ: | 13 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 11 mm |
| WAGA OK.: | 0,65 g |
| KATEGORIA: | Zawieszki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000248403 |
Odkryj magię tej zawieszki, która z finezją łączy tradycję z nowoczesnym stylem. Wykonana z najwyższej jakości żółtego złota próby 375 (9K) i zdobiona migotliwymi cyrkoniami, koniczyna symbolizuje szczęście oraz pozytywną energię. Jej precyzyjne wykonanie i dbałość o każdy detal czynią tę biżuterię doskonałym dodatkiem dla kobiet, które cenią subtelność i elegancję.
Kompaktowe wymiary – 13 mm długości i 11 mm szerokości – oraz lekka konstrukcja (0,65 g) gwarantują komfort noszenia, sprawiając, że zawieszka idealnie komponuje się zarówno z codziennymi, jak i bardziej wyszukanymi stylizacjami. Wybierając ten wyjątkowy element, zyskujesz nie tylko piękny akcent, ale także talizman przypominający o sile pozytywnych wibracji i nadziei.
Pozwól, aby koniczyna z cyrkoniami stała się Twoim osobistym symbolem szczęścia, podkreślając Twoją indywidualność i dobry gust.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.