Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroKolczyki złote pr.375 gładkie
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: CIKV-00-0107-056000
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 699,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| ZAPIĘCIE: | Bigiel angielski |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Bez kamienia |
| PRÓBA: | 375 (9K) |
| DŁUGOŚĆ: | 17 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 5 mm |
| WAGA OK.: | 1,07 g |
| KATEGORIA: | Kolczyki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000560000 |
Oto biżuteria, która łączy w sobie ponadczasową elegancję i codzienną funkcjonalność. Gładkie kolczyki wykonane z żółtego złota próby 375 to doskonały wybór dla kobiet ceniących subtelne, a zarazem wyrafinowane dodatki.
Dlaczego warto je mieć?
-
Minimalistyczny design: Prosta forma bez zbędnych zdobień sprawia, że kolczyki doskonale komponują się z różnorodnymi stylizacjami – od codziennych po bardziej formalne.
-
Wygodne zapięcie: Bigiel angielski zapewnia komfort noszenia i bezpieczeństwo, eliminując ryzyko przypadkowego zgubienia.
-
Solidne wykonanie: Złoto próby 375 charakteryzuje się dobrą trwałością i odpornością na codzienne użytkowanie, co czyni te kolczyki idealnym wyborem na co dzień.
Te kolczyki to doskonały prezent dla kobiety ceniącej klasykę i prostotę. Ich uniwersalny charakter sprawia, że będą pasować do wielu okazji i stylizacji.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.