Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroKolczyki złote pr.585 ryflowane koniczyny
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: GEKZ-00-0143-056765
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 1 295,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| ZAPIĘCIE: | Sztyft |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Bez kamienia |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| DŁUGOŚĆ: | 9 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 9 mm |
| WAGA OK.: | 1,43 g |
| KATEGORIA: | Kolczyki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000567658 |
Kolczyki złote pr.585 ryflowane w kształcie koniczyn to subtelny i stylowy dodatek, który wprowadza nutę szczęścia i harmonii do każdej stylizacji. Delikatne ryflowanie powierzchni złota nadaje biżuterii wyjątkowego blasku, przyciągając wzrok przy każdym ruchu głowy. Kompaktowy rozmiar – 9 mm na 9 mm – sprawia, że kolczyki są eleganckie, a jednocześnie dyskretne, idealne zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.
Zapięcie na sztyft gwarantuje wygodę noszenia oraz pewność, że kolczyki pozostaną na swoim miejscu przez cały dzień. Waga około 1,43 g łączy subtelność z wyraźną obecnością złota, podkreślając wysoką jakość wykonania i staranność detali. Kształt koniczyny dodaje lekkości i delikatności, a jednocześnie symbolizuje szczęście i pozytywną energię.
Te kolczyki będą doskonałym wyborem dla kobiet, które cenią klasykę w nowoczesnym wydaniu. Ryflowane koniczyny to biżuteria, która subtelnie wyróżnia się swoją fakturą i formą, tworząc elegancki akcent przy każdej kreacji. Dzięki 2-letniej gwarancji inwestujesz w trwałą i ponadczasową ozdobę, która zawsze pozostaje modna.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.