Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroKolczyki złote pr.585 krople
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: GEKZ-00-0300-056779
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 2 975,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| ZAPIĘCIE: | Sztyft |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Bez kamienia |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| DŁUGOŚĆ: | 21 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 11 mm |
| WAGA OK.: | 3,00 g |
| KATEGORIA: | Kolczyki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000567795 |
Kolczyki złote pr.585 w kształcie kropli to propozycja dla kobiet, które cenią elegancję połączoną z subtelnym wdziękiem. Ich finezyjny kształt dodaje lekkości, a żółte złoto o próbie 585 podkreśla ciepło i blask biżuterii, tworząc harmonijną całość, która przyciąga spojrzenia.
Zastosowanie wygodnego zapięcia na sztyft gwarantuje komfort noszenia przez cały dzień, a długość 21 mm i szerokość 11 mm sprawiają, że kolczyki efektownie eksponują się przy twarzy, subtelnie podkreślając rysy i dodając klasy każdej stylizacji. Waga około 3 g zapewnia solidność, przy zachowaniu lekkości noszenia.
Ten ponadczasowy dodatek doskonale sprawdzi się zarówno w codziennych, jak i wieczorowych stylizacjach, dodając im wyrafinowanego charakteru. Dzięki starannemu wykonaniu i 2-letniej gwarancji, kolczyki krople stanowią elegancki wybór, który łączy w sobie szyk i trwałość złota, idealny dla każdej kobiety, która pragnie dodać blasku swoim outfitom.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.