Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroKolczyki złote pr.585 supełki
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: GEKZ-00-0144-056760
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 1 395,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| ZAPIĘCIE: | Sztyft |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Bez kamienia |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| DŁUGOŚĆ: | 11 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 11 mm |
| WAGA OK.: | 1,44 g |
| KATEGORIA: | Kolczyki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000567603 |
Kolczyki złote pr.585 w kształcie supełków to elegancka propozycja dla kobiet ceniących subtelną biżuterię o ponadczasowym charakterze. Ich harmonijna forma nawiązuje do klasycznych węzłów, symbolizujących więź, trwałość i elegancję, dzięki czemu stają się nie tylko ozdobą, ale też wyrazem stylu i osobistego charakteru.
Wykonane z żółtego złota o próbie 585, kolczyki prezentują się lekko, a jednocześnie solidnie. Sztyft zapewnia wygodne i pewne noszenie, a proporcje 11 mm długości i szerokości sprawiają, że biżuteria subtelnie podkreśla urodę, nie przytłaczając codziennego looku. Supełki to klasyka w nowoczesnym wydaniu – minimalistyczna, a jednocześnie wyjątkowo estetyczna.
Waga ok. 1,44 g świadczy o starannym wykonaniu i trwałości, a dwugodzinna gwarancja daje pewność jakości i satysfakcji z zakupu. To doskonały wybór zarówno na prezent, jak i na uzupełnienie własnej kolekcji biżuterii, który nigdy nie wyjdzie z mody.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.