Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroKolczyki złote pr.585 koła młotkowane z białym złotem
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: GEKZ-00-0509-056755
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 4 975,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| ZAPIĘCIE: | Zamek angielski zaciskowy |
| KRUSZEC: | Złoto żółte, Złoto białe |
| KAMIEŃ: | Bez kamienia |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| DŁUGOŚĆ: | 27 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 7 mm |
| WAGA OK.: | 5,09 g |
| KATEGORIA: | Kolczyki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000567559 |
Kolczyki złote pr.585 w formie młotkowanych kół to propozycja dla kobiet, które cenią biżuterię z charakterem i odrobiną artystycznego wyrazu. Połączenie złota żółtego i białego nadaje im elegancji, a fakturowana powierzchnia przyciąga wzrok subtelną grą światła. Ich długość 27 mm oraz szerokość 7 mm sprawiają, że stanowią wyrazisty akcent, jednocześnie pozostając pełne klasy i wdzięku.
Młotkowane wykończenie dodaje kolczykom stylu, który świetnie komponuje się zarówno z codziennymi zestawami, jak i wieczorowymi strojami. Brak kamieni pozwala podkreślić piękno samego kruszcu — to biżuteria, która nie potrzebuje dodatków, by robić wrażenie. Zamek angielski zaciskowy gwarantuje komfort noszenia i stabilność, dzięki czemu możesz cieszyć się nimi bez obaw o przypadkowe zgubienie.
Z wagą około 5,09 g kolczyki prezentują się solidnie i luksusowo, stanowiąc elegancką ozdobę dla każdej stylowej kobiety. To doskonały wybór jako prezent lub sposób na podkreślenie własnego stylu, a 2-letnia gwarancja tylko potwierdza wysoką jakość wykonania tego modelu.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.