Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Cicada G38G06.GG Toscana Oro
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332929238
- Producent: CICADA
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 559,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta typu mesh stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Złoty |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 38 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 14 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 14 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332929238 |
Zegarek Toscana z kolekcji CICADA ORO to wyraz włoskiego wyrafinowania i klasycznej elegancji, który przenosi wprost na nadgarstek atmosferę lazurowych wybrzeży Morza Śródziemnego i urok gorących toskańskich źródeł. Złota koperta, tarcza i bransoleta tworzą harmonijną całość, w której prostota łączy się z precyzyjnie dopracowanymi detalami, oddając hołd naturalnym walorom włoskiego wybrzeża. Toscana to zegarek, który subtelnie podkreśla kobiecą stylizację, nadając jej ponadczasowego szyku i lekkiego blasku złota.
Model został stworzony z myślą o komforcie i funkcjonalności. Ergonomiczna koperta idealnie układa się na nadgarstku, a gęsty splot bransolety typu Milanese gwarantuje wygodę noszenia przy codziennym użytkowaniu. Dodatkowo system Quick Release pozwala na samodzielną i szybką wymianę bransolety na inny model lub skórzany pasek, dzięki czemu zegarek może przybierać różne style, dopasowując się do okazji i nastroju.
Detale nadające zegarkowi charakter zostały dopracowane z zegarmistrzowską precyzją: dwumilimetrowe logo na koronce, grawerowana wewnętrzna strona koperty oraz wypukłe indeksy i elementy tarczy, które zwiększają czytelność i podkreślają elegancki charakter. Serce zegarka stanowi precyzyjny mechanizm szwajcarskiej firmy Ronda, który gwarantuje niezawodność i dokładność na najwyższym poziomie. Toscana to połączenie funkcjonalności, włoskiego temperamentu i ponadczasowego stylu, które zachwyci miłośniczki klasycznego złota i subtelnych dodatków.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.