Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Cicada G34G04.NG Noli Marina
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332929108
- Sprzedano: 1 szt.
- Producent: CICADA
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 559,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta typu mesh stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Granatowy |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 34 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 7 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 12 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332929108 |
Zegarek Noli z kolekcji CICADA ORO to kwintesencja włoskiego stylu, w której elegancja łączy się z funkcjonalnością. Inspiracją dla tego modelu było złociste włoskie wybrzeże oraz letnia atmosfera Mediolanu, wzmocniona twórczą energią pokazu Milan Fashion Week. Granatowa tarcza o głębokiej, matowej barwie z wypukłymi złotymi indeksami harmonijnie współgra ze złotą kopertą i bransoletą, tworząc wyróżniający się dodatek, który podkreśli zarówno szykowne, eleganckie stylizacje, jak i nada charakteru codziennym zestawom.
Projektanci Cicada Milan położyli duży nacisk na komfort użytkowania. Ergonomiczny kształt koperty sprawia, że zegarek wygodnie układa się na nadgarstku, a bransoleta typu milanese mesh wykonana z antyalergicznych materiałów przyjemnie przylega do skóry. System Quick Release pozwala na samodzielną i szybką wymianę bransolety na inną lub na skórzany pasek, dzięki czemu jeden zegarek może przybierać różne stylowe oblicza, dostosowując się do indywidualnych upodobań.
Szafirowane szkło łączy w sobie elegancję oraz trwałość, odporność na zarysowania i codzienne użytkowanie. Model Noli to nie tylko wyrazisty akcent włoskiej klasy, ale również funkcjonalny zegarek, który harmonijnie łączy estetykę z precyzyjnym wykonaniem, oferując komfort i styl na najwyższym poziomie.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.