Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Cicada G38G06.G3 Calacatta Oro
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332927715
- Producent: CICADA
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 599,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta typu mesh stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Złoty |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 38 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 7 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 14 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332927715 |
| SPECJALNE: | Tarcza ozdobiona Swarovski Crystal |
Przenieś się do świata włoskiego luksusu i wyrafinowanego stylu z zegarkiem z kolekcji Cicada Oro od CICADA Milan. Każdy detal tego modelu jest hołdem dla subtelnej elegancji i mistrzowskiego designu – mieniące się w słońcu kryształki Swarovskiego nadają tarczy niepowtarzalnego blasku, podkreślając kobiecą klasę w sposób delikatny, ale zdecydowanie zauważalny. Inspiracja mediolańską Galerią Vittorio Emanuele sprawia, że zegarek staje się eleganckim dodatkiem zarówno do codziennych, jak i wieczorowych stylizacji, wprowadzając do nich harmonię i wyrafinowanie.
Model został wykonany z najwyższej jakości antyalergicznych i trwałych materiałów, co zapewnia komfort i długowieczność użytkowania. Ergonomiczna koperta perfekcyjnie układa się na nadgarstku, a bransoletka typu milanese mesh łączy lekkość z eleganckim wyglądem. Dzięki systemowi Quick Release możesz w prosty sposób wymienić bransoletkę na inną lub wybrany skórzany pasek, dostosowując zegarek do stylu dnia i nastroju, bez konieczności wizyty u zegarmistrza.
Sercem tego zegarka jest precyzyjny mechanizm szwajcarskiej firmy Ronda, który gwarantuje dokładność i niezawodność na najwyższym poziomie. Kolekcja Cicada Oro / CRISTALLI to połączenie włoskiego temperamentu, luksusowego charakteru i funkcjonalności – subtelny dodatek, który podkreśla kobiece piękno, zwraca uwagę na drobne detale i wprowadza do codziennych stylizacji odrobinę mediolańskiego szyku. Z tym zegarkiem każda chwila staje się wyjątkowa, bo w świecie kobiecej elegancji detale mają ogromne znaczenie.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.