Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Cicada G34S2B.SG Arabescato Bicolore
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332927760
- Producent: CICADA
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 599,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Srebrny |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 34 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 7 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 12 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332927760 |
| SPECJALNE: | Tarcza ozdobiona Swarovski Crystal |
Odkryj esencję włoskiego szyku dzięki zegarkowi Basaltina od CICADA Milan, który łączy subtelność elegancji z wyrafinowaną fantazją kolorów. Srebrno-złota tarcza, delikatnie szczotkowana, harmonijnie stapia się ze złotą kopertą, tworząc efekt pełen lekkości i blasku. Srebrne i złote ogniwa bransoletki splatają się w eleganckim tańcu, dodając każdej stylizacji wyrafinowanego charakteru i podkreślając włoską pasję w detalu.
Zegarek Basaltina to połączenie estetyki i funkcjonalności. Ergonomiczna koperta subtelnie układa się na nadgarstku, zapewniając komfort noszenia przez cały dzień. Pięcio-ogniwowa bransoletka wykonana z antyalergicznych i trwałych materiałów została wyposażona w system Quick Release, dzięki któremu w kilka sekund można zmienić ją na inną bransoletkę lub skórzany pasek. To pozwala dostosować zegarek do nastroju, okazji i indywidualnego stylu.
W sercu zegarka bije precyzyjny mechanizm szwajcarskiej firmy Ronda, ceniony na całym świecie za niezawodność i dokładność. Basaltina to zegarek, który nie tylko dopełnia kobiecy look, ale też staje się codziennym towarzyszem elegancji, podkreślając dbałość o każdy detal. Z CICADA Milan Twoja stylizacja zyskuje blask włoskiej klasy, a każda chwila staje się wyjątkowa – bo w kobiecym stylu detal naprawdę ma znaczenie.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.