Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Cicada G36B06.B2 Rustico Vetro Glass
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332927326
- Producent: CICADA
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 595,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta typu mesh stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Czarny |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 36 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 7 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 12 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332927326 |
| SPECJALNE: | Tarcza ozdobiona Swarovski Crystal |
Pozwól sobie na doświadczenie włoskiego szyku z zegarkiem Rustico od CICADA Milan – połączeniem klasycznej elegancji i nowoczesnej funkcjonalności. Model ten przyciąga spojrzenia, podkreślając styl zarówno w zestawieniu z wieczorową kreacją, jak i codziennym strojem. Subtelna harmonia formy i detalu tworzy zegarek, który staje się eleganckim uzupełnieniem każdej kobiecej stylizacji.
Rustico został wykonany z innowacyjnego materiału GFRP, który łączy lekkość z wytrzymałością, zapewniając komfort noszenia przez cały dzień. Ergonomiczna koperta idealnie dopasowuje się do nadgarstka, a drobne, dwumilimetrowe logo Cycady na koronce dodaje szyku i subtelnego uroku. Bransoletka milanese z systemem Quick Release umożliwia błyskawiczną wymianę na inną bransoletkę lub elegancki pasek skórzany, dając możliwość stworzenia dwóch zupełnie różnych stylów w jednym zegarku.
W sercu zegarka bije precyzyjny mechanizm szwajcarskiej firmy Ronda, ceniony na całym świecie za niezawodność i dokładność. Rustico to zegarek, który łączy włoski temperament, klasyczną elegancję i funkcjonalność w jednym, stanowiąc codziennego towarzysza kobiety ceniącej styl i dopracowane detale. Dzięki niemu każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru, a nadgarstek zyskuje subtelny, luksusowy akcent.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.