Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Hornet HA.B43B1B.BGG Automatic Black
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332927418
- Producent: HORNET
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 1 690,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Męski |
| MECHANIZM: | Automatyczny |
| TYP MECHANIZMU: | Miyota |
| FUNKCJE: | Data, Dokręcanie koronką, Open heart, Stop sekunda |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Czarny |
| KOLOR KOPERTY: | Czarny |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 43 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 13 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 22 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332927418 |
Kolekcja HORNET Automatic to połączenie miejskiego ducha Nowego Jorku z precyzją najwyższej klasy zegarmistrzostwa. Inspirowana dynamicznym tempem metropolii, łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym designem, oferując modele zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet ceniących wysublimowany styl. Subtelna harmonia między kopertą, tarczą i bransoletą sprawia, że każdy zegarek staje się wyjątkowym dodatkiem, który podkreśla indywidualność właściciela.
Serce każdego zegarka stanowi renomowany japoński mechanizm Miyota 9015, gwarantujący precyzyjne odmierzanie czasu i niezawodność przez lata. Smukła konstrukcja mechanizmu współgra z eleganckim designem, tworząc zegarek, który łączy techniczną doskonałość z estetyką na najwyższym poziomie. Dwumilimetrowe, kopułowe szkło z powłoką szafirową zapewnia wyjątkową przejrzystość, a jednocześnie odporność na zarysowania i uderzenia, co czyni zegarek idealnym towarzyszem codziennych wyzwań.
Koperta i pełna bransoleta wykonane są z najwyższej jakości stali szlachetnej 316L, zapewniającej trwałość, antyalergiczność oraz eleganckie wykończenie. Czerń uzyskana dzięki innowacyjnej metodzie Implantacji Jonowej (ION PLATING) nadaje zegarkowi głębokiego, intensywnego koloru i odporności na wytarcia. Wodoszczelność na poziomie 50M pozwala na swobodne korzystanie z zegarka podczas aktywności wodnych, a motylkowe zapięcie gwarantuje komfort i bezpieczeństwo noszenia. HORNET Automatic to wybór dla osób, które pragną połączyć luksus, funkcjonalność i nowoczesną elegancję w jednym dodatku.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.