Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroKolczyki złote pr.375 supełki
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: CIKV-00-0109-056944
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 795,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| ZAPIĘCIE: | Sztyft |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Bez kamienia |
| PRÓBA: | 375 (9K) |
| DŁUGOŚĆ: | 7 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 7 mm |
| WAGA OK.: | 1,09 g |
| KATEGORIA: | Kolczyki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000569447 |
Kolczyki złote pr.375 supełki to elegancka propozycja dla kobiet, które cenią klasyczne formy z delikatnym akcentem artystycznym. Wykonane z żółtego złota 9K, zachwycają ciepłym blaskiem i precyzyjnym wykończeniem, a subtelny motyw supełka dodaje im charakteru, łącząc tradycję z nowoczesnym stylem. Ich 7 mm długości i szerokości sprawia, że idealnie komponują się z codziennymi stylizacjami, a jednocześnie są zauważalne w każdej okazji.
Zapięcie typu sztyft zapewnia komfort noszenia i bezpieczeństwo, dzięki czemu kolczyki pozostają stabilne przez cały dzień. Brak dodatkowych kamieni pozwala skupić uwagę na harmonijnym kształcie i połysku złota, który subtelnie odbija światło, nadając biżuterii lekkości i elegancji.
Kolczyki ważą zaledwie 1,09 g, co czyni je wygodnym i praktycznym dodatkiem na co dzień. Solidne wykonanie ze złota pr.375 gwarantuje trwałość i odporność na codzienne użytkowanie. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, co daje pewność zakupu i satysfakcję z wyboru klasycznej, a zarazem stylowej biżuterii, która będzie pasować do wielu zestawień modowych.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.