Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroKolczyki złote pr.375 gładkie
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: CIKV-00-0149-056954
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 1 075,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| ZAPIĘCIE: | Bigiel angielski |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Cyrkonia |
| PRÓBA: | 375 (9K) |
| DŁUGOŚĆ: | 12 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 9 mm |
| WAGA OK.: | 1,49 g |
| KATEGORIA: | Kolczyki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000569546 |
Te złote kolczyki próby 375 to subtelna propozycja dla kobiet ceniących klasyczną elegancję. Wykonane z żółtego złota, ich gładka powierzchnia emanuje delikatnym blaskiem, który pięknie podkreśla naturalny urok i kobiecość. Zastosowany bigiel angielski zapewnia wygodne i bezpieczne noszenie, a niewielkie wymiary – 12 mm długości i 9 mm szerokości – sprawiają, że kolczyki doskonale sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i przy wyjątkowych okazjach.
Dodatkowo w subtelny sposób uzupełniają stylizacje z cyrkoniami, tworząc harmonijną kompozycję pełną blasku. Lekka konstrukcja o wadze około 1,49 g gwarantuje komfort użytkowania, a ponadczasowy design pozwala na łączenie ich z innymi elementami biżuterii, podkreślając indywidualny styl.
Kolczyki stanowią także elegancki prezent, który z pewnością zostanie doceniony. Dwuroczna gwarancja zapewnia poczucie bezpieczeństwa przy zakupie, a klasyczny charakter biżuterii sprawia, że jej wyjątkowy urok zachowa się przez wiele lat. To propozycja dla każdej kobiety, która pragnie subtelnego, złotego akcentu w swojej kolekcji.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.