Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroBransoletka złota pr.585 19cm
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: CIBZ-19-0653-056923
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 6 295,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| SZEROKOŚĆ BRANSOLETKI: | 0.81 cm |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Bez kamienia |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| WAGA OK.: | 6,53 g |
| KATEGORIA: | Bransoletki |
| OBWÓD WEW.: | 19 cm |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000569232 |
Ta złota bransoletka próby 585 to elegancki i ponadczasowy dodatek, który doskonale podkreśla kobiecą subtelność i klasę. Wykonana z żółtego złota o szerokości 0,81 cm, emanuje naturalnym blaskiem, który pięknie odbija światło, nadając nadgarstkowi subtelnej elegancji.
Dzięki długości 19 cm i starannemu wykonaniu, bransoletka jest wygodna w noszeniu i pewnie układa się na nadgarstku, zapewniając komfort przez cały dzień. Jej minimalistyczny design sprawia, że idealnie sprawdza się zarówno jako samodzielna ozdoba, jak i element bardziej rozbudowanego zestawu biżuterii.
Ten klasyczny model będzie świetnym wyborem na prezent lub dodatek do codziennego stroju, a solidne wykonanie i próba 585 gwarantują trwałość oraz zachowanie pięknego wyglądu na lata. Dwuletnia gwarancja daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa przy zakupie, czyniąc bransoletkę pewnym wyborem dla każdej kobiety ceniącej elegancję.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.