Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro 28 kwietnia (wtorek)Zegarek Adriatica A3839.R166Q
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 7640196710043
- Producent: Adriatica
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 860,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda 783 Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Czarny |
| KOLOR KOPERTY: | Srebrno-różowe złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 24x24 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 7 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 12 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 3 ATM /30 m |
| WAGA: | 53 g |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 7640196710043 |
Zegarek Adriatica A3839.R166Q to propozycja stworzona z myślą o kobietach, które cenią elegancję połączoną z funkcjonalnością. Koperta w odcieniu srebrno-różowego złota o wymiarach 24x24 mm doskonale komponuje się z głęboką, czarną tarczą, tworząc harmonijny kontrast, który przyciąga wzrok, nie przytłaczając subtelności nadgarstka. Mineralne szkło zapewnia odporność na drobne zarysowania, zachowując przejrzystość i blask zegarka na długi czas, a smukła grubość koperty – 7 mm – sprawia, że model idealnie układa się pod rękawem eleganckiej koszuli czy sukienki.
W sercu tego zegarka pracuje szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 783 Swiss Made, gwarantujący precyzyjny i niezawodny pomiar czasu. Solidna bransoleta ze stali szlachetnej o szerokości 12 mm nie tylko dodaje całości wyrafinowanego charakteru, ale także zapewnia komfort codziennego użytkowania. Delikatna kombinacja srebrnych i różowo-złotych tonów sprawia, że zegarek pasuje zarówno do codziennych stylizacji, jak i na bardziej formalne okazje, stając się eleganckim dopełnieniem każdej kobiecej garderoby.
Dodatkowe atuty modelu Adriatica A3839.R166Q to wodoszczelność na poziomie 3 ATM / 30 m, dzięki której zegarek bezpiecznie znosi kontakt z wodą podczas mycia rąk czy drobnych zachlapań, oraz 2-letnia gwarancja producenta, dająca pewność trwałości i jakości wykonania. To idealny wybór dla pań poszukujących dodatku łączącego estetykę, precyzję i uniwersalność w jednym subtelnym akcencie.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.