Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro 28 kwietnia (wtorek)Zegarek Adriatica A3839.5163Q
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 7640162581844
- Producent: Adriatica
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 750,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda 783 Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Srebrny |
| KOLOR KOPERTY: | Srebrny |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 24x24 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 7 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 12 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 3 ATM /30 m |
| WAGA: | 53 g |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 7640162581844 |
Zegarek Adriatica A3839.5163Q to elegancki dodatek stworzony z myślą o kobietach, które cenią połączenie klasyki i nowoczesnego designu. Srebrna koperta o wymiarach 24x24 mm idealnie współgra z subtelną, srebrną tarczą, tworząc minimalistyczny, a zarazem wyrafinowany efekt. Smukła grubość koperty – 7 mm – sprawia, że zegarek wygodnie leży na nadgarstku, zachowując lekkość i komfort podczas codziennego użytkowania, a mineralne szkło chroni tarczę przed drobnymi zarysowaniami, zachowując jej przejrzystość i blask na lata.
Serce zegarka stanowi precyzyjny szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 783 Swiss Made, gwarantujący niezawodne i dokładne odmierzanie czasu. Solidna bransoleta ze stali szlachetnej o szerokości 12 mm dodaje całości elegancji i trwałości, a jej wykończenie w klasycznym, srebrnym odcieniu sprawia, że zegarek pasuje zarówno do codziennych stylizacji, jak i formalnych wyjść.
Dodatkowe zalety modelu Adriatica A3839.5163Q to wodoszczelność 3 ATM / 30 m, chroniąca zegarek przed drobnymi zachlapaniami, oraz 2-letnia gwarancja producenta, która daje pewność jakości wykonania. To propozycja dla kobiet poszukujących uniwersalnego i subtelnego akcentu, który podkreśli indywidualny styl, nie rezygnując z funkcjonalności i precyzji.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.