Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroKolczyki złote pr.585 krople
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: GEKZ-00-0141-057334
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 1 495,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| ZAPIĘCIE: | Sztyft |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Bez kamienia |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| DŁUGOŚĆ: | 15 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 8 mm |
| WAGA OK.: | 1,41 g |
| KATEGORIA: | Kolczyki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000573345 |
Złote kolczyki próby 585 w kształcie kropli to kwintesencja subtelnej elegancji i kobiecego wdzięku. Ich smukła, opływowa forma pięknie układa się przy uchu, delikatnie podkreślając linię szyi i rysy twarzy. Wykonane z żółtego złota 14K zachwycają ciepłym blaskiem, który dodaje cerze promienności i doskonale komponuje się zarówno z codziennymi stylizacjami, jak i bardziej formalnym strojem.
Minimalistyczny design bez kamieni sprawia, że kolczyki są ponadczasowe i uniwersalne. Długość 15 mm oraz szerokość 8 mm nadają im wyważone proporcje – są wyraźne, a jednocześnie lekkie i komfortowe w noszeniu. Zapięcie na sztyft zapewnia stabilność oraz wygodę użytkowania przez cały dzień. Przy wadze około 1,41 g kolczyki pozostają niemal niewyczuwalne, oferując pełną swobodę i komfort.
To doskonały wybór dla kobiet ceniących klasykę w nowoczesnym wydaniu. Kolczyki świetnie sprawdzą się jako elegancki prezent – symbol dobrego gustu i ponadczasowego stylu. Wysoka jakość wykonania oraz 2-letnia gwarancja dają pewność, że będzie to biżuteria, która zachowa swój blask na długie lata.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.