Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZawieszka z brylantami 0,09ct żółte złoto
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: RCZB-00-0076-057525
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 1 995,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Brylant |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| DŁUGOŚĆ: | 8 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 7 mm |
| CZYSTOŚĆ BRYLANTÓW: | H/SI |
| MASA KAMIENIA CENTRALNEGO: | 0,09 ct (wielokamieniowy) |
| WAGA OK.: | 0,76 g |
| KATEGORIA: | Zawieszki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000575257 |
Odkryj subtelną elegancję zamkniętą w delikatnej formie zawieszki z brylantami 0,09 ct w żółtym złocie, która zachwyca ponadczasowym blaskiem i wyrafinowanym stylem. Wykonana z żółtego złota próby 585 (14K), emanuje ciepłym odcieniem, który doskonale podkreśla naturalny połysk brylantów. Kamienie o łącznej masie 0,09 ct tworzą harmonijną kompozycję, rozświetlając każdą stylizację subtelnym, eleganckim akcentem.
Brylanty o czystości H/SI zapewniają piękne odbicie światła, dzięki czemu zawieszka przyciąga spojrzenia swoją delikatną formą i klasą. Kompaktowe wymiary (8 mm długości i 7 mm szerokości) sprawiają, że biżuteria idealnie układa się na łańcuszku, tworząc minimalistyczny, a jednocześnie efektowny dodatek – zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje.
Lekka konstrukcja o wadze około 0,76 g gwarantuje komfort noszenia, nie tracąc przy tym nic ze swojego luksusowego charakteru. Zawieszka z brylantami to doskonały wybór dla kobiet ceniących subtelną biżuterię o ponadczasowym uroku. To również idealny pomysł na prezent – elegancki, uniwersalny i pełen blasku. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, co potwierdza jego wysoką jakość i staranność wykonania.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.