Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro 28 kwietnia (wtorek)Zegarek Adriatica A1053.S1R4CH
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 7640278512640
- Producent: Adriatica
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 1 660,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Męski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda 5030 Swiss Made |
| FUNKCJE: | Chronograf, Data |
| RODZAJ SZKŁA: | Szafirowe |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Czarny |
| KOLOR KOPERTY: | Czarny |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 40 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 12 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 20 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 10 ATM /100 m |
| WAGA: | 158 g |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 7640278512640 |
Zegarek Adriatica A1053.S1R4CH to wyraz zdecydowanego stylu i nowoczesnej elegancji, stworzony z myślą o mężczyznach, którzy lubią wyraziste dodatki. Głęboka, czarna kolorystyka tarczy i koperty nadaje mu charakteru oraz podkreśla jego dynamiczny wygląd. Subtelne detale chronografu wprowadzają nutę sportowej precyzji, dzięki czemu model ten doskonale odnajduje się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i podczas bardziej wymagających okazji.
Solidna koperta o szerokości 40 mm i grubości 12 mm została wykonana ze stali szlachetnej, co zapewnia trwałość oraz odporność na uszkodzenia. Dopasowana bransoleta ze stali gwarantuje stabilność i komfort noszenia, a jej spójne wykończenie w czarnym kolorze tworzy elegancką, jednolitą całość. Szafirowe szkło skutecznie chroni tarczę przed zarysowaniami, zachowując jej estetykę i czytelność przez długi czas.
Za precyzyjne działanie odpowiada szwajcarski mechanizm Ronda 5030, ceniony za swoją niezawodność i dokładność. Funkcja chronografu oraz datownika sprawiają, że zegarek jest nie tylko stylowym dodatkiem, ale również praktycznym narzędziem na co dzień. Wodoodporność na poziomie 10 ATM (100 m) pozwala na swobodne użytkowanie nawet podczas kontaktu z wodą. To propozycja dla mężczyzny, który szuka połączenia funkcjonalności, trwałości i wyrazistego designu w jednej dopracowanej formie.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.