Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroŁańcuszek złoty pr.375 ankier 45cm
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: SELV-45-0056-057550
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 449,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| PRÓBA: | 375 (9K) |
| DŁUGOŚĆ ŁAŃ.: | 45 cm |
| WAGA OK.: | 0,56 g |
| SZEROKOŚĆ OGNIWA OK.: | 0,6 mm |
| KATEGORIA: | Łańcuszki |
| SPLOT: | Ankier |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000575509 |
Łańcuszek złoty pr.375 w klasycznym splocie ankier o długości 45 cm to subtelny dodatek, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność. Wykonany z żółtego złota próby 375 (9K), jest lekki i delikatny, a jednocześnie trwały, co sprawia, że doskonale sprawdzi się w codziennym noszeniu, jak i podczas wyjątkowych okazji. Charakterystyczny splot ankier nadaje łańcuszkowi harmonijną strukturę i subtelny połysk, który pięknie podkreśla kobiecą biżuterię.
Długość 45 cm pozwala na wygodne noszenie łańcuszka samodzielnie lub w zestawie z zawieszką, a szerokość ogniwa wynosząca 0,6 mm sprawia, że biżuteria jest lekka i subtelna, idealnie dopasowując się do kształtu szyi. Waga około 0,56 g podkreśla delikatność wyrobu, dzięki czemu noszenie go jest komfortowe przez cały dzień.
Ten złoty łańcuszek ankier to propozycja dla kobiet, które cenią klasyczne wzornictwo i ponadczasowy styl. Świetnie sprawdzi się jako prezent na urodziny, rocznicę czy inną wyjątkową okazję. Dzięki starannemu wykonaniu i 2-letniej gwarancji, będzie to biżuteria, która zachwyca blaskiem i elegancją przez lata.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.