Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro 28 kwietnia (wtorek)Łańcuszek złoty pr.585 diamentowana spiga 50cm
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: CILZ-50-0138-057554
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 1 475,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| DŁUGOŚĆ ŁAŃ.: | 50 cm |
| WAGA OK.: | 1,38 g |
| SZEROKOŚĆ OGNIWA OK.: | 0,70 mm |
| KATEGORIA: | Łańcuszki |
| SPLOT: | Spiga diamentowana |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000575547 |
Łańcuszek złoty pr.585 o długości 50 cm w diamentowanym splocie Spiga to propozycja dla kobiet, które cenią subtelny, a zarazem wyrazisty styl. Wykonany z żółtego złota 14K, emanuje ciepłym blaskiem, który dodaje elegancji każdej stylizacji. Delikatna struktura splotu Spiga, poddana diamentowaniu, sprawia, że powierzchnia łańcuszka subtelnie odbija światło, tworząc subtelny efekt migotania i wyjątkowego połysku przy każdym ruchu.
Długość 50 cm i szerokość ogniwa 0,7 mm gwarantują komfort noszenia oraz uniwersalność – łańcuszek świetnie komponuje się zarówno solo, jak i w zestawie z zawieszkami czy innymi łańcuszkami, tworząc modne, warstwowe stylizacje. Lekka waga około 1,38 g zapewnia wygodę przez cały dzień, a jednocześnie podkreśla delikatność biżuterii, która jest subtelnym uzupełnieniem każdej garderoby.
Ten złoty łańcuszek w diamentowanym splocie Spiga to idealny wybór na prezent lub jako osobisty dodatek, który podkreśli wyjątkowość kobiecej biżuterii. Dwuletnia gwarancja daje pewność jakości i trwałości, a klasyczny, a zarazem nowoczesny design sprawia, że będzie to element garderoby, który pozostanie modny i elegancki przez lata.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.