Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro 28 kwietnia (wtorek)Łańcuszek złoty pr.375 kordel 45cm
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: SELV-45-0121-057588
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 995,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| PRÓBA: | 375 (9K) |
| DŁUGOŚĆ ŁAŃ.: | 45 cm |
| WAGA OK.: | 1,21 g |
| SZEROKOŚĆ OGNIWA OK.: | 1,7 mm |
| KATEGORIA: | Łańcuszki |
| SPLOT: | Kordel |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000575882 |
Złoty łańcuszek o splocie kordel to elegancka propozycja dla kobiet, które poszukują biżuterii o wyrazistym, a zarazem subtelnym charakterze. Wykonany z żółtego złota próby 375 (9K), zachwyca ciepłym blaskiem oraz efektownym skrętem ogniw, który tworzy piękną grę światła przy każdym ruchu. Splot o szerokości około 1,7 mm nadaje całości wyrazistości, nie tracąc przy tym lekkości i kobiecej finezji.
Długość 45 cm sprawia, że łańcuszek idealnie układa się na dekolcie, podkreślając linię szyi i stanowiąc stylowe dopełnienie zarówno codziennych, jak i bardziej eleganckich stylizacji. Dzięki wadze około 1,21 g jest komfortowy w noszeniu przez cały dzień, a jego uniwersalny charakter pozwala nosić go samodzielnie lub w połączeniu z ulubioną zawieszką.
To ponadczasowy dodatek, który doskonale sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby lub jako element własnej kolekcji biżuterii. Staranne wykonanie i 2-letnia gwarancja dają pewność jakości, dzięki czemu możesz cieszyć się jego pięknem przez długi czas.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.