Zawieszka złota pr.333 serce
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: CIZX-00-0107-037043
- Producent: Jubimax
- Dostępność: WYPRZEDANY
-
-
Historia ceny
- 345,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Bez kamienia |
| PRÓBA: | 333 (8K) |
| DŁUGOŚĆ: | 19 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 20 mm |
| WAGA OK.: | 1,07 g |
| KATEGORIA: | Zawieszki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000370432 |
Zawieszka złota próby 333 w kształcie serca to subtelny akcent, który wprowadza do każdej stylizacji ciepło i delikatność. Wykonana z żółtego złota o najwyższej jakości, pięknie odbija światło, dodając blasku i elegancji. Jej wymiary – 19 mm długości i 20 mm szerokości – sprawiają, że jest wyraźna, a jednocześnie nie przytłacza, idealnie komponując się z różnymi łańcuszkami i innymi dodatkami.
Klasyczny kształt serca symbolizuje miłość, przywiązanie i bliskość, dzięki czemu zawieszka staje się nie tylko elementem biżuterii, ale też wyrazem uczuć. Można ją nosić na co dzień, aby dodać subtelnego uroku, jak również przy specjalnych okazjach, podkreślając indywidualny styl i charakter.
To także doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby – uniwersalny design sprawia, że zachwyca zarówno młodsze, jak i starsze kobiety. Dzięki dwuletniej gwarancji możesz być pewna, że zawieszka przez długi czas zachowa swój blask i wyjątkową jakość, stając się cenionym i trwałym elementem każdej kolekcji biżuterii.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.