Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro 28 kwietnia (wtorek)Zegarek Adriatica A8256.1223A Automatic Collection
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 7640114520235
- Producent: Adriatica
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 2 880,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Męski |
| MECHANIZM: | Automatyczny |
| TYP MECHANIZMU: | Catena SA130 Swiss Made |
| FUNKCJE: | Data, Dokręcanie koronką, Rezerwa chodu, Stop sekunda |
| RODZAJ SZKŁA: | Szafirowe |
| PASEK / BRANSOLETA: | Pasek skórzany |
| KOLOR TARCZY: | Srebrny |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 43 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 12 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA: | Brązowy |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 22 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| WAGA: | 81 g |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 7640114520235 |
Zegarek Adriatica A8256.1223A Automatic Collection to propozycja dla mężczyzn, którzy cenią kunszt zegarmistrzowski oraz klasyczną elegancję w nowoczesnym wydaniu. Srebrna tarcza w połączeniu z kopertą w odcieniu żółtego złota tworzy harmonijną kompozycję, podkreślającą prestiżowy charakter modelu. Całość dopełnia brązowy, skórzany pasek, który nadaje zegarkowi ponadczasowego stylu i sprawia, że doskonale komponuje się zarówno z garniturem, jak i smart casualowymi stylizacjami.
Sercem zegarka jest automatyczny mechanizm Catena SA130 Swiss Made, który pracuje dzięki energii ruchu nadgarstka, eliminując potrzebę wymiany baterii. Funkcje takie jak datownik, możliwość dokręcania koronką, wskaźnik rezerwy chodu oraz stop sekunda zwiększają komfort użytkowania i pozwalają na jeszcze większą kontrolę nad precyzją działania. Szafirowe szkło zapewnia wysoką odporność na zarysowania, dzięki czemu zegarek zachowuje swój elegancki wygląd przez długi czas.
Koperta o średnicy 43 mm i grubości 12 mm została wykonana ze stali szlachetnej, co gwarantuje trwałość i solidność konstrukcji. Wodoodporność na poziomie 5 ATM (50 m) sprawia, że zegarek jest odporny na codzienne zachlapania, a jego komfortowa waga i dobrze wyprofilowany pasek zapewniają wygodę noszenia przez cały dzień. To model dla mężczyzn, którzy oczekują od zegarka czegoś więcej – nie tylko precyzji, ale także stylu, który podkreśli ich charakter.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.