Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro 28 kwietnia (wtorek)Zegarek Atlantic 58466.41.51 Seawave Chrono
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5904329994437
- Producent: Atlantic
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- Cena katalogowa: 2 590,00 zł
- Rabat: -259,00 zł (10 %)
- 2 331,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Męski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Z50 Swiss Made |
| FUNKCJE: | Chronograf, Data |
| RODZAJ SZKŁA: | Szafirowe |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Granatowy |
| KOLOR KOPERTY: | Srebrny |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 40 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 11 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| WODOODPORNOŚĆ: | 10 ATM /100 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5904329994437 |
Atlantic 58466.41.51 Seawave Chrono to męski zegarek, który łączy sportową funkcjonalność z eleganckim, dopracowanym stylem. Granatowa tarcza nadaje mu głębi i nowoczesnego charakteru, a srebrna koperta ze stali szlachetnej o średnicy 40 mm tworzy uniwersalną, dobrze wyważoną formę. Całość uzupełnia stalowa bransoleta, która podkreśla solidność konstrukcji i sprawia, że zegarek doskonale prezentuje się zarówno w codziennych, jak i bardziej formalnych stylizacjach.
Sercem modelu jest szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda Z50, ceniony za precyzję i niezawodność działania. Funkcje chronografu oraz daty zwiększają jego praktyczność, czyniąc go idealnym wyborem dla osób aktywnych i ceniących funkcjonalne rozwiązania. Szafirowe szkło chroni tarczę przed zarysowaniami, zachowując jej estetyczny wygląd przez długi czas, a wodoszczelność na poziomie 10 ATM (100 m) pozwala na swobodne użytkowanie w codziennych warunkach, również podczas kontaktu z wodą.
Atlantic 58466.41.51 Seawave Chrono to propozycja dla mężczyzn, którzy oczekują od zegarka czegoś więcej niż tylko odmierzania czasu. To połączenie sportowej energii i eleganckiego wykończenia, które podkreśla styl i pewność siebie właściciela w każdej sytuacji.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.