Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro czwartek (21 maja)Zegarek Cicada G34G04.WG La Spezia Oro
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332929061
- Producent: CICADA
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 559,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta typu mesh stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Biały |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 34 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 7 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 12 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332929061 |
CICADA Milan La Spezia to hołd dla śródziemnomorskiego blasku i włoskiej lekkości bytu – zamknięty w eleganckiej, złotej formie. Inspiracją dla tego modelu stały się lazurowe zatoczki Ligurii, rozgrzane słońcem skały i kojący szum fal Morza Śródziemnego. Każdy detal zegarka odzwierciedla włoski temperament – pełen harmonii, zmysłowości i klasy. La Spezia to nie tylko czasomierz, lecz także biżuteria, która wnosi do codziennych stylizacji nutę luksusu i subtelnego ciepła południowego słońca.
Biała matowa tarcza kontrastuje z delikatnym złotem koperty, tworząc kompozycję pełną wdzięku i świeżości. Zastosowane szafirowane szkło dodaje elegancji, a zarazem chroni przed zarysowaniami, by zegarek mógł zachwycać swoim blaskiem przez lata. Bransoleta milanese mesh, wykonana ze szlachetnych, antyalergicznych materiałów, przyjemnie otula nadgarstek i mieni się w świetle niczym odbicie promieni na wodzie. Dodatkowym atutem jest system Quick Release, pozwalający łatwo wymieniać bransoletę i tworzyć nowe, niepowtarzalne odsłony tego samego zegarka – od klasycznej elegancji po nowoczesną lekkość.
Dbałość o detale to znak rozpoznawczy CICADA Milan. Dwumilimetrowe logo cykady na koronce, subtelne grawery oraz precyzyjny szwajcarski mechanizm Ronda nadają modelowi La Spezia charakteru i niezawodności. To idealny wybór dla kobiet, które cenią elegancję w najczystszej postaci, a zarazem pragną, by każdy element ich stylu opowiadał historię – o słońcu, wolności i włoskiej pasji życia. La Spezia to więcej niż zegarek – to dotyk śródziemnomorskiego światła na Twoim nadgarstku.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.