Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Cicada G34G1B.Z2 Verde Oro
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332927371
- Producent: CICADA
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 599,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Zielony |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 34 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 7 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 12 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332927371 |
| SPECJALNE: | Tarcza ozdobiona Swarovski Crystal |
Zegarki z kolekcji Core Cristalli od CICADA Milan to prawdziwa esencja włoskiej elegancji, w której subtelność spotyka się z luksusem. Każdy model zachwyca harmonijnym połączeniem delikatnej formy z blaskiem kamieni Swarovskiego, które mienią się niczym słońce odbijające się w mediolańskich uliczkach. Inspiracja czerpana z atmosfery Galerii Vittorio Emanuele sprawia, że zegarek staje się zarówno wyrafinowanym dodatkiem, jak i artystycznym detalem podkreślającym kobiecą stylizację.
CICADA Milan nie zapomina przy tym o praktyczności. Ergonomiczna koperta została zaprojektowana tak, aby lekko i komfortowo układała się na nadgarstku, a bransoletka typu milanese mesh wykonana z antyalergicznej stali szlachetnej łączy w sobie trwałość z elegancją. System Quick Release pozwala w łatwy i szybki sposób zmienić bransoletę na inną lub wybrany skórzany pasek, umożliwiając kreowanie odmiennych stylizacji jednym zegarkiem – od codziennego minimalizmu po wieczorowy szyk.
Serce każdego zegarka Core Cristalli stanowi precyzyjny mechanizm szwajcarskiej firmy Ronda, słynący na całym świecie z niezawodności i dokładności. To połączenie włoskiego designu, wysokiej klasy materiałów i mistrzowskiego zegarmistrzostwa sprawia, że zegarek staje się symbolem klasy i wyrafinowanego gustu. Odkryj CICADA Milan i pozwól, aby Core Cristalli wniosły do Twojej stylizacji wyjątkowy blask i subtelną finezję, bo w kobiecym stylu każdy detal ma znaczenie.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.