Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Cicada G38L06.BL Bergamo Rosa
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332929313
- Producent: CICADA
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 559,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta typu mesh stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Czarny |
| KOLOR KOPERTY: | Różowe złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 38 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 7 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 14 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332929313 |
Zegarek Bergamo z kolekcji Cicada ROSA to subtelna celebracja kobiecej elegancji w nowej odsłonie różowego złota – delikatnym, jasnym odcieniu Light Rosegold, który wnosi do każdej stylizacji miękki, luksusowy akcent. Projektanci Cicada Milan czerpali inspiracje z włoskich krajobrazów Wenecji oraz prestiżowych pokazów mody, tworząc zegarek, który łączy minimalistyczny design z ponadczasowym wyczuciem stylu. Matowa, czarna tarcza w harmonijny sposób kontrastuje ze złocistym blaskiem koperty, tworząc kompozycję elegancką, a zarazem wyrazistą.
Każdy detal modelu Bergamo został dopracowany z precyzją. Szafirowane szkło nie tylko podkreśla jego klasyczny charakter, ale także zwiększa odporność na zarysowania, a ergonomiczna i lekka koperta wygodnie układa się na nadgarstku. Bransoleta typu milanese mesh wykonana z antyalergicznych materiałów charakteryzuje się gęstym splotem, który miękko przylega do skóry, nie powodując dyskomfortu. System Quick Release pozwala w prosty sposób wymienić bransoletę na inną lub dopasować pasek, umożliwiając cieszenie się różnymi wariantami stylu jednym zegarkiem.
Drobne, wysmakowane akcenty, takie jak dwumilimetrowa cykada na koronce czy grawerowana wewnętrzna strona koperty, dodają modelowi Bergamo subtelnego uroku i elegancji. Sercem zegarka jest szwajcarski mechanizm Ronda, który gwarantuje precyzję, niezawodność i długowieczność, czyniąc Bergamo połączeniem włoskiego stylu, luksusowych walorów technicznych oraz zegarmistrzowskiej pasji. To zegarek, który z powodzeniem podkreśli zarówno codzienne, jak i wyjątkowe stylizacje, stając się wyrafinowanym elementem garderoby.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.