Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Cicada G41B10.BG Roma Nero
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332929399
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 579,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta typu mesh stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Czarny |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 41 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 7 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 18 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332929399 |
Zegarek Roma z kolekcji Cicada Nero to hołd dla nocnej magii włoskich ulic i świateł Mediolanu. Projektanci czerpali inspirację z wieczorów spędzanych nad wodami Navigli, tworząc zegarek, który łączy w sobie subtelność włoskiego stylu z wyraźnym charakterem. Matowa czarna tarcza z trójwymiarowymi, złotymi detalami wprowadza minimalistyczną elegancję, a większa koperta o średnicy 41 mm zapewnia doskonałą czytelność i wyrazistość, która przyciąga spojrzenia zarówno na damskich, jak i męskich nadgarstkach.
W modelu Roma każdy detal został dopracowany z precyzją. Dwumilimetrowe logo cykady na koronce, grawerowana wewnętrzna strona koperty oraz zapięcie z dodatkowym zabezpieczeniem to elementy, które łączą funkcjonalność z estetyką. Bransoleta typu milanese wykonana z antyalergicznych materiałów miękko przylega do skóry, zapewniając komfort noszenia, a system Quick Release pozwala w prosty sposób zmienić bransoletę na inną lub dopasować pasek do własnego stylu, tworząc w ten sposób kilka wariantów jednej eleganckiej kompozycji.
Sercem zegarka jest precyzyjny mechanizm szwajcarskiej firmy Ronda, gwarantujący niezawodność i trwałość przez lata. Roma to zegarek, który łączy w sobie funkcjonalność, włoski temperament i ponadczasową klasykę, stając się eleganckim dodatkiem zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje, gdzie każdy detal ma znaczenie.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.