Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro 28 kwietnia (wtorek)Zegarek Tommy Hilfiger 1792241 Bruce
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 7613272677011
- Producent: Tommy Hilfiger
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 670,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Męski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Czarny |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 41 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 10 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| WODOODPORNOŚĆ: | 3 ATM /30 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 7613272677011 |
Zegarek Zegarek Tommy Hilfiger 1792241 Bruce to męski model, który łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym, miejskim stylem. Połączenie czarnej tarczy z kopertą w odcieniu żółtego złota tworzy wyrazisty kontrast, który od razu przyciąga uwagę i podkreśla pewność siebie właściciela. To dodatek, który świetnie sprawdzi się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i podczas bardziej formalnych okazji.
Sercem zegarka jest precyzyjny mechanizm kwarcowy, gwarantujący niezawodne odmierzanie czasu. Koperta o średnicy 41 mm i smukłej grubości 10 mm zapewnia komfortowe dopasowanie do nadgarstka, zachowując jednocześnie wyrazisty charakter. Bransoleta ze stali szlachetnej dodaje całości trwałości i eleganckiego wykończenia, a szkło mineralne chroni tarczę przed drobnymi zarysowaniami. Wodoodporność na poziomie 3 ATM zabezpiecza zegarek przed przypadkowymi zachlapaniami.
Zegarek Tommy Hilfiger 1792241 Bruce to propozycja dla mężczyzn, którzy cenią stylowe, dopracowane dodatki z charakterem. To zegarek, który podkreśla indywidualność i świetnie dopełnia zarówno casualowe, jak i eleganckie stylizacje.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.